“BİR BAŞARI HİKAYESİ”

BİR BAŞARI HİKÂYESİ

Düşündüğünden daha iyisini yapabilirsin. Çalış, Başar…

Limit Okulları


        Limit Yayın Grubu olarak yıllar önce çıktığımız yayıncılık serüvenine sadece birkaç kitapla başlangıç yapmıştık. Sınavlara hazırlanan veya okuldaki derslerinde başarılı olmak isteyen öğrencilerimizi ve tüm eğitim camiasını “EL KİTABI” kavramıyla tanıştırdık.

      Zaman içerisinde yayınlarımızın gerek nitelik, gerek nicelik olarak yüksek kalitesi ülkemizin dört bir tarafındaki öğretmen ve öğrenci arkadaşlarımız tarafından yüksek beğeni ve takdir topladı. Bu beğeni ve takdirlerin bizlere verdiği büyük teşvikle yayın çeşitliliğimizi artırarak içinde; EL KİTAPLARI, KONU ANLATIMLI KİTAPLAR, SORU BANKALARI, DENEME SINAVI KİTAPLARI, KURUMSAL DENEME SINAVLARI, İLKÖĞRETİM KİTAPLARI ve KURUMSAL YAYINLARIN da olduğu beş farklı yayın markamızın ürettiği 300 ün üzerinde farklı ürün ile TÜRKİYE genelinde tüm il ve ilçelerdeki seçkin satış noktalarında hizmet vermekteyiz. 

        Limit Özel Öğretim Kursları, Limit Akademi ile kurumlarımızda eğitim gören binlerce öğrenci ve velilerimizin yoğun ilgisiyle hamlelerine yenilerini ekleme sorumluluğunu hisseden LİMİT YAYIN GRUBU şimdi de  “LİMİT OKULLARI” ile yurt genelinde anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise (Anadolu- Fen Lisesi) düzeylerinde yeni “Kampus Okullar” açarak milli ve manevi değerlere sahip, özgüvenleri yüksek, dürüst, çalışkan, sosyal sorumlulukları ve liderlik özellikleri geliştirilen böylece kendisini ve ülkesini fark etmeye başlayan öğrenciler yetiştirmeyi hedefleyen bir eğitim anlayışı ile şimdi de AFYONKARAHİSAR’da 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı itibariyle Anadolu Lisesi olarak hizmet verecektir.

LİMİT VARSA ÜMİT VARDIR…